Metāla konstrukcijas

SIA "Ductus" piedāvā ir visdāžadāko risinājumu augstas kvalitātes tērauda konstrukcijas angārus. Pēc nepieciešamības piedāvājam gan tipveida angārus, gan nestandarta risinājuma angārus, kas tiek izstrādāti un pielāgoti jau konkrētām klienta vajadzībām. Metāla konstrukcijas ir piemērotas šādām ēkām - materiālu noliktavām, graudu atbērtnēm, tehnikas noliktavām, ražotnēm, auto servisiem u.c.

Pēc klienta vēlmēm izgatavojam tērauda konstrukcijas angāriem ar individuāli izvēlētu garumu, platumu un augstumu, kā arī tiek izvēlēts atbilstošākais rāmju laidumu variants. Ja nav specifisku prasību, tad piemērotākais risinājums ir tipveida angāri, kas ir jau izstrādāti angāru būvniecības projekti ar standarta pieprasītākajiem izmēriem. Šāds risinājums ļaus ietaupīt laiku un naudu uz projekta izstrādes procesu. Mūsu speciālisti palīdzēs atrast klienta vēlmēm atbilstošāko tērauda konstrukcijas risinājumu.

NESOŠĀ METĀLA KONSTRUKCIJA

Metāla angāra nesošā tērauda konstrukcija sastāv no pašnesošiem metinātiem mainīga šķērsgriezuma dubult T profila rāmjiem, kas izvietoti ar standarta soli 6m. Pēc klienta vēlmēm ir iespējams arī cits rāmju solis: 3 – 9m. Gala karkasi veidoti no velmētu profilu kolonnām un sijām. Gala kolonnas izvieto vajadzīgajā attālumā vienu no otras, atkarībā no vārtu platuma. Angāra nesošās metāla konstrukcijas komplektā ietilpst arī atsaišu – kopturu komplekts ( Z un C tipa profili) sienām un jumtam, ēkas telpiskās noturības nodrošināšanai. Atsevišķi nesošās metāla konstrukcijas elementi tiek savienoti stingros mezglos, izmantojot ne zemākas par 8.8 stiprības klases skrūves. Konstrukcijai tiek izmantots tērauds S275, S355. Tērauda virsma sagatavota atbilstoši ISO 850-1 standarta prasībām. Metāla konstrukciju korozijas aizsardzība atbilst C2 korozivitātes kategorijai – attīrīšana līdz SA 2.5 klasei, alkīda grunts un alkīda virskārta attiecīgi 40+40μm biezumā RAL7004 krāsu tonī. Iespējams pielietot arī citas krāsošanas sistēmas. Visas konstrukcijas tiek projektētas saskaņā ar stingrajām ES normu prasībām.

Rāmja – kopnes veidi

 • Divslīpu vienlaiduma rāmja angārs

  Šis ir visbiežāk lietotais rāmja veids. Brīvā telpa bez starpbalstiem dod neierobežotu platību iekštelpu plānošanai. Optimālais angāra laiduma platums ir 10 – 28m.

 • Divslīpu daudzlaiduma rāmja angārs

  Pateicoties papildus iekšējiem balstiem, šim konstrukcijas veidam nepieciešams mazāks metāla daudzums. Konstrukcijas izmaksas ir zemākas, vienlaikus angāra platumu var būtiski palielināt. Mīnus – telpā ir izvietoti balsti, pamatu izbūve ir dārgāka kā vienlaiduma konstrukcijai.

 • Vienslīpu plaknes vienlaiduma rāmis

  Šis rāmja veids tiek izmantots ēkām, kur tās platumam ir mazāka nozīme un piekļuve ēkai plānota no vienas puses. Ieteicamais angāra laiduma platums ir 9 – 20m.

 • Divslīpu vienlaiduma rāmis ar piebūvi

  Šo angāra konstrukciju pielieto gadījumos, kad ir nepieciešama papildus telpa citām vajadzībām.

 • Divslīpu vienlaiduma rāmis ar nojumi

  Šo angāra konstrukciju pielieto gadījumos, kad ir nepieciešama papildus nojume.