Nesiltināts angārs

Mūsu piedāvājumā ir gan tipveida angāri, gan nestandarta risinājuma angāri pielāgoti konkrētām vajadzībām.

Nestandarta tipa angārs ir ar individuāli izvēlētu garumu, augstumu un laidumu. Tipveida angāri ir jau izstrādāti angāru projekti ar standarta pieprasītākajiem izmēriem, kas ļauj ietaupīt laiku un finanses. Palīdzēsim piemeklēt Jūsu vēlmēm visatbilstošāko angāra konstrukciju.

Aplūkojot gatavu tipveida angāra projektu ir vieglāk izprast, kāda tipa un konstrukcijas angāru izvēlēties, ņemot vērā saimnieciskās darbības specifiku, kā arī iepazīties ar projekta prognozējamām izmaksām. Jebkuru notipveida angāru projektiem ir iespējams pielāgot Jūsu vajadzībām.

SIA „Ductus” pēc klienta vēlēm aprīko angāru ar visiem nepieciešamajiem papildelementiem. Piedāvājam augstas kvalitātes izstrādājumus par ļoti labām cenām, tādus kā:

Angāru vārti

Mūsu piedāvājumā ir gan sekcijveida paceļamie vāti, gan arī metāla bīdāmie vārti lielākām ēkām un angāriem. Vārti tiek izgatavoti pēc individuāla pasūtījuma, tāpēc pēc Jūsu vajadzībām tos iespējams papildināt ar personāla ieejas durvīm un logiem, aprīkot ar elektrodzinēju vai mehānisko atvēršanu, izvēlēties individuālus krāsu toņus un citas vārtu lietojuma nianses pielāgot, lai atvieglotu Jūsu ikdienu.
Bīdāmie angāru vārti ir ērti lietojami angāriem ar zemiem griestiem. Bīdāmos vārtus uzstāda ailes ārpusē vai iekšpusē, tie neaizņem vietu angāra ieštelpās. Šāda veida bīdāmos vārtus iespējams izgatavot gan nesiltinātus, gan siltinātus.
Pēc Klientu vēlmēm piedāvājam dažādu veidu vārtus. Visi mūsu piedāvātie vārti ir izturīgi, droši un viegli ekspluatējami.

Personāla durvis

Aukstās (nesiltinātas) durvis sastāv no metāla karkasa, kas apšūts ar profilētām 0,60mm biezām tērauda loksnēm un ar izturīgu 200 mikronu plastizola krāsas pāklājuma kārtu. Siltinātām durvīm kā siltinātājs tiek izmantota minerālvate. Mūsu sortimentā ir divdaļu veramās durvis, vienviru durvis u.c. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko durvju veidu pēc nepieciešamajām vajadzībām.

Angāru logi

Atkarībā no nepieciešamā pielietojuma, piedāvājam gan šūnu polikarbonāta, gan poliestera logus aukstajiem (nesiltinātajiem) angāriem. Siltinātiem angāriem piedāvājam PVC plastmasas un alumīnija logus ar standarta U ≤ 1.3 W/ (m2*K). Pēc Klientu vēlmēm logus var aprīkot ar vēdināšanas iespēju un atvēršanu.