Siltināts angārs

Piedāvājam divu veidu siltinātus angārus – sedvičpaneļu angārus un no iekšpuses siltinātus metāla vai koka konstrukcijas angārus. Pēc Jūsu vajadzībām nosiltināsim arī esošus padomju laiku angārus vai izstrādāsim risinājumus jaunu nesiltinātu angāru nosiltināšanai.

Sendvičpaneļu angāri

Piedāvājam siltinātus sendvičpaneļu angārus, noliktavas, garāžas u.c. industriālas būves. Kā siltumizolācijas pildījumu Klients var izvēlēties: minerālvati, putupolistirolu vai poliuretānu. Mūsu piedāvājumā ir sedvičpaneļi ar biezumu no 40 – 240mm kā sienām, tā arī jumtiem.

Sendvičpaneļi ir pašnesošs (jumtu sendvičpaneļi – ar zināmu nestspēju), siltināšanai paredzēts celtniecības materiāls. Sendvičpaneļi sastāv no siltumizolācijas pildījuma, kas no abām pusēm ir nosegts ar metāla profila loksnēm. Paneļus paredzēts montēt uz metāla, koka vai betona kolonām. Siltumizolācijas materiāls kalpo arī kā efektīva skaņas izolācija. Sendvičpaneļu stiprības un deformatīvās īpašības nosaka metāla profila lokšņu biezums, siltumizolācijas pildījuma biezums un mehāniskā stiprība. Paneļi ar minerālvates pildījumu nodrošina augstas uguns izturības prasības.

Sendvičpaneļu pielietošanas priekšrocības ir:
 • Ātra un salīdzinoši vienkārša montāža;
 • Augstas siltumizolācijas un akustiskās īpašības;
 • Zemākas būvniecības izmaksas;
 • Patīkams estētiskais izskats.

Poliurētāna sendvičpaneļi

Piedāvājam arī ļoti pieprasītos sendvičpaneļus ar poliuretāna pildījumu, kas ir neapšaubāms favorīts sendvičpaneļu tirgū dēļ savām izcilajām siltumnoturības īpašībām.

Poliuretāna sendvičpaneļu priekšrocības:
 • zemākā – labākā siltuma vadītspēja starp visiem siltinātājiem (lambda koeficients=0.023 Kcal/m2h°Cir gandrīz 2 reizes mazāks kā sendvičpaneļiem ar putupolistirola vai minerālvates pildījumu);
 • augsta ugunsdrošības klase EI 30;
 • svars – paneļi ir ļoti viegli;
 • ilgs kalpošanas laiks - vairāk kā 25 gadi.

Sienu sendvičpaneļu paraugi


Jumtu sendvičpaneļu paraugi


No iekšpuses siltināti angāri

Ja nepieciešams nosiltināt jau uzbūvētu metāla vai koka konstrukcijas angāru, piedāvājam izmantot akmens vates vai minerālvates siltinājumu. Šo materiālu pielietošana derēs arī padomju laiku angāru vai noliktavu siltināšanai no ēkas iekšpuses. Angāru siltināšanai no iekšpuses tehnoloģiskā secība ir šāda:
 • difūzijas membrānas izolācijas montāža;
 • siltumizolācijas ieklāšana (atkarībā no Klienta vēlmēm tiek piemērots nepieciešamais materiāla biezums un veids);
 • tvaika izolācijas barjeras montāža;
 • apdares materiāla uzstādīšana un dekoratīvā apdare atkarībā no Klienta vēlmēm.

Angāru vārti

Mūsu piedāvājumā ir gan sekcijveida paceļamie vāti, gan arī metāla bīdāmie vārti lielākām ēkām un angāriem. Vārti tiek izgatavoti pēc individuāla pasūtījuma, tāpēc pēc Jūsu vajadzībām tos iespējams papildināt ar personāla ieejas durvīm un logiem, aprīkot ar elektrodzinēju vai mehānisko atvēršanu, izvēlēties individuālus krāsu toņus un citas vārtu lietojuma nianses pielāgot, lai atvieglotu Jūsu ikdienu.
Bīdāmie angāru vārti ir ērti lietojami angāriem ar zemiem griestiem. Bīdāmos vārtus uzstāda ailes ārpusē vai iekšpusē, tie neaizņem vietu angāra ieštelpās. Šāda veida bīdāmos vārtus iespējams izgatavot gan nesiltinātus, gan siltinātus.
Pēc Klientu vēlmēm piedāvājam dažādu veidu vārtus. Visi mūsu piedāvātie vārti ir izturīgi, droši un viegli ekspluatējami.

Personāla durvis

Aukstās (nesiltinātas) durvis sastāv no metāla karkasa, kas apšūts ar profilētām 0,60mm biezām tērauda loksnēm un ar izturīgu 200 mikronu plastizola krāsas pāklājuma kārtu. Siltinātām durvīm kā siltinātājs tiek izmantota minerālvate. Mūsu sortimentā ir divdaļu veramās durvis, vienviru durvis u.c. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko durvju veidu pēc nepieciešamajām vajadzībām.

Angāru logi

Atkarībā no nepieciešamā pielietojuma, piedāvājam gan šūnu polikarbonāta, gan poliestera logus aukstajiem (nesiltinātajiem) angāriem. Siltinātiem angāriem piedāvājam PVC plastmasas un alumīnija logus ar standarta U ≤ 1.3 W/ (m2*K). Pēc Klientu vēlmēm logus var aprīkot ar vēdināšanas iespēju un atvēršanu.