Angāru būvniecība

SIA „Ductus” ir sertificēts būvuzņēmums ar vairāk kā 10 gadu pieredzi būvniecības nozarē. Veiksmīgās uzņēmuma darbības pamatā ir ilgtspējīga sadarbība ar klientiem un materiālu ražotājiem, kā arī profesionāla pieeja uzticēto darbu izpildē, kas rezultējas ar visaugstākās kvalitātes sasniegšanu.

SIA “Ductus” gadu laikā uzkrātā pieredze, kvalificētie darbinieki un tehniskais nodrošinājums spēj nodrošināt kvalitatīvu lauksaimniecības ēku būvniecību īsā laika periodā.

SIA „Ductus” priekšrocība ir tā, ka veicam gan ēku projektēšanas, gan būvniecības darbus, kā arī LAD projektu izstrādes un ieviešanas pasākumus, kas ir būtisks laika ietaupījums klientiem. Šo visu projekta etapu (projektēšana, LAD projekts, būvniecība) izpilde nodrošina konkrētā projekta realizācijas iespējami ātrāko termiņu, kā arī visaugstāko kvalitāti.

SIA „Ductus” nodrošina pilnu būvniecības ciklu: no pamatiem līdz gatavai būvei. Mūsdienīgam angāram vai tehnikas novietnei ir jāatbilst jaunākajām tendencēm - izgatavotam no sertificētiem materiāliem, ērti un precīzi konstruējamam un montējamam, nekaitīgam videi un cilvēkiem, kā arī – tam jābūt pielāgojamam jebkurai nozarei.

SIA „Ductus” pamatvērtības ir ilgtspējīga sadarbība ar klientiem un materiālu ražotājiem, lojalitāte un uzticamība pret partneriem, kā arī pret sevi.