Angāri

Piedāvājam klientiem augstas kvalitātes tērauda angārus (noliktavas, tehnikas novietnes, graudu atbērtnes, ražotnes, rūpniecības ēkas u.c.). Mūsu piedāvājumā ir gan tipveida angāri, gan nestandarta risinājuma angāri pielāgoti konkrētām vajadzībām.

Nestandarta tipa angārs ir ar individuāli izvēlētu garumu, augstumu un rāmju laidumu. Tipveida angāri ir jau izstrādāti angāru būvniecības projekti ar standarta pieprasītākajiem izmēriem, kas ļauj ietaupīt laiku un finanses. Palīdzēsim piemeklēt Jūsu vēlmēm visatbilstošāko konstrukciju.

NESOŠĀ METĀLA KONSTRUKCIJA

Angāra nesošā metāla konstrukcija sastāv no pašnesošiem metinātiem mainīga šķērsgriezuma dubult T profila rāmjiem. Pēc klienta vēlmēm ir iespējams izvēlēties rāmju soli: 3 – 9m. Angāra gala karkasi  ir veidoti no vieglākas konstrukcijas kolonnām un sijām. Gala kolonnās parasti tiek izvietoti vārti, kas ir jāņem vērā projektējot konstrukcijas. Angāra tērauda konstrukcijas komplekts sastāv no: atsaitēm, kopturiem, sijām, Z un C veida metāla profiliem, stiprinājumiem. Nesošās tērauda konstrukcijas elementi savstarpēji tiek savienoti noturīgos mezglos. Tērauda nesošajai konstrukcijai tiek izmantota tērauda marka S275, S355, kas tiek sagatavota atbilstoši ISO 850-1 standarta prasībām. Tērauda konstrukciju korozijas aizsardzība atbilst C2 kategorijai. Visas konstrukcijas tiek pārklātas ar alkīda grunti, savukārt virskārtu veido alkīda krāsa 40+40μm biezumā. Pēc klienta vēlmēm krāsojumam varam piedāvāt izveidot arī biezākas aizsardzības kārtas. Visas nesošās tērauda konstrukcijas tiek projektētas un ražotas saskaņā ar stingrajām ES normu prasībām.