Bezkarkasa angāri

Bezkarkasa konstrukcijas angāri ir moduļu tipa savietojamie angāri. Kā materiāls tiek izmantots cinkotas tērauda loksnes 1,5mm biezumā ar poliestera pārklājumu. Izlocītās tērauda loksnes – profilētas arkas savstarpēji tiek savienotas, izveidojot pilnībā ūdens necaurlaidīgas šuves. Angāra konstrukcija ir īpaši „atvērta”, tajā nav spāru vai citu balsta detaļu, kur varētu attīstīties korozija. Pēc visu profilēto arku montāžas, savienotās arkas izveido pilnībā pašnesošu angāru konstrukciju bez neviena vertikāla atbalsta. Gala sienu izveidošanai izmanto profilēta tērauda loksnes 0,6mm biezumā, kas tiek stiprinātas pie tērauda konstrukcijas. Kā angāra pamati var tikt izmantoti gatavi betona bloki, kas ievērojami samazinās pamatu izbūves izmaksas. Vēl viens ekonomiski izdevīgs risinājums ir bezkarkasa angārus montēt uz vecajām skābbarības tranšejām, šādi ieekonomējot līdzekļus saistībā ar laukuma sagatavošanu. Katram angāram ņemot vērā tā paredzēto atrašanās vietu, tiek aprēķinātas vēja un sniega slodzes.

  

Bezkarkasa angāri var sasniegt līdz pat 25 m, garums ir neierobežots, maksimālais augstums viduspunktā – 12 m. Šos angārus ir iespējams izmantot, praktiski, visās tautsaimniecības nozarēs (kā tehnikas novietnes, kā graudu atbērtnes, kā ražošanas ēkas utt.).

Papildus piedāvājam angāru aprīkot ar visu nepieciešamo: paceļamiem sekcijveida vārtiem, bīdāmajiem vārtiem, personāla durvīm, logiem, utt., kā arī piedāvājam veikt angāra siltināšanu.

 

BEZKARKASA ANGĀRU PRIEKŠROCĪBAS:
  • Nav nepieciešami sarežģīti pamati;
  • Pašnesoša konstrukcija – 100% var izmantot visu angāra platību, jo netiek uzstādīti vertikālie balsti;
  • Hermētiski savienojumi – nav nepieciešams papildus domāt par ārējo apdari;
  • Ātra būvniecība – 1000m2 angārs tiek uzstādīts 3 nedēļu laikā;
  • Izbūvētās konstrukcijas garenvirzienā var neierobežoti pagarināt;
  • Angāri ir pilnībā izjaucami un atkal saliekami, līdz ar to angārus ir iespējams viegli pārvietot uz citu vietu. Tādējādi tērauda angāram ir vērtība arī kā precei, ko var pārdot atkārtoti;
  • Materiālu garantija 10 gadi.
  • Teicama ugunsdrošība;