Būvniecības darbi

SIA “Ductus” būvniecības darbos veiksmīgi apvieno arodprasmes ar mūsdienīgu pieeju būvniecības projektu plānošanā un realizācijā. Galvenā prioritāte mūsu darbā – klientu un sadarbības partneru uzticība.

Mūsu darbinieku augsta kvalifikācija, kā arī profesionālā pieredze ļauj mums realizēt visgrūtākos uzdevumus. No kvalitatīvi realizētajiem būvniecības projektiem bieži ir atkarīga uzņēmēju veiksme, iedzīvotāju dzīves kvalitāte un drošība. To paturam prātā, realizējot katru būvniecības projektu.

Augsta darbu kvalitāte, konkurētspējīgas cenas, personīga attieksme pret katru klientu un tieši Jūsu vajadzībām piemērotākie risinājumi, kā arī būvniecības darbu izpilde nolīgtajos termiņos – to visu mēs varam Jums garantēt un ko solām, to arī ietveram līgumā.

Vispārējie celtniecības darbi

Kompānija “Ductus” ir gatava izpildīt pilnu darbu kompleksu mazstāvu celtniecības jomā. Tas varētu būt dažādi objekti – privātklīnikas, daudzdzīvokļu mājas, komercplatības, saimniecības ēkas (pirtis, garāžas) un daudz kas cits.

Remonts un ēku rekonstrukcija

Mūsu darbinieku profesionālās iemaņas garantē lielisku rezultātu, realizējot dažāda mēroga projektus – sākot no neliela izmēra birojiem un beidzot ar lielo ēku būvniecību.