Krāsu toņi tērauda loksnēm

PE - Poliesteris
Šādi pārklāts materiāls tiek izmantots iekštelpu un ēku ārējo virsmu apdarē. Materiāla priekšrocība ir mehāniska izturība, un viegli veidojams. Pielietojams objektos, kur materiāla noturībai tiek izvirzītas standartprasības.

PEMA - Matētais poliesteris

No pārējiem pārklājumiem tas atšķiras ar īpaši matētu virsmu, ir izturīgs pret laika apstākļu ietekmi un koroziju. Visbiežāk lieto profilēto jumta segumu izgatavošanā. Nav piemērots locīšanai.

PVC - Plastisol

Pārklājums piemērots kā telpu iekšējā, tā arī ārējā apdarē. Arī šis pārklājums padara materiālu izturīgāku pret koroziju un klimata ietekmi. Materiāls ir viegli apstrādājams. Materiāls ar Plastisol pārklājumu piemērots ēku falcētiem un profilētiem jumtiem, fasādes segumiem, ēku ārsienām u.c.

PVDF

Pārklājums ieteicams pielietošanai ēku ārsienām un jumtiem, ja kvalitātes un izskata prasības ir ļoti augstas.

PURAL

Ir pārklājums, kas piemērots dažādiem klimatiskajiem apstākļiem. Tam ir izcilas pretkorozijas īpašības. Pārklājums padara materiālu izturīgu pret nokrišņu - lietus, sniega, ledus u.c. iedarbību. Ultravioletā starojuma ietekmē tā krāsa nemainās. Virsma ir viegli kopjama. Ar PURAL pārklāto materiālu ir viegli apstrādāt un veidot. Šis ir piemērotākais pārklājums ēku profilētajiem jumtiem un fasādes apšuvumiem.
 
Toņu izvēle pēc RR kataloga
      
 
RAL Krāsu Katalogs (PDF)