Par mums

SIA DUCTUS dibināts 2006.gadā un ir sertificēts (Būvkomersanta reģistrācijas Nr. 6093-R) celtniecības uzņēmums, kurš  ir  specializējies jumtu  segumu  ierīkošanā un ēku siltināšanā.

SIA DUCTUS veic jumta segumu nomaiņas, rekonstrukcijas, renovācijas, remonta un apkopes darbus. Paralēli uzņēmuma specialitātei (jumiķu darbi un ēku siltināšana),  uzņēmums saviem Klientiem piedāvā arī vispārējās celtniecības darbus, tādus kā fasāžu apdare, iekštelpu  kosmētiskais remonts (sienu krāsošana, ģipškartona uzstādīšana, tapešu līmēšana, santehnikas un elektromontāžas darbus).

SIA DUCTUS galvenokārt specializējies industriālā un sabiedriskā sektora objektu apkalpošanā.

SIA DUCTUS komandā visi darbinieki ir profesionāļi savā arodā ar ilgstošu darba pieredzi, kas sevi apliecinājuši piedaloties daudzu objektu celtniecībā un būvdarbu vadīšanā visā Latvijas teritorijā.

SIA DUCTUS gadiem uzkrātā pieredze dažāda lieluma objektos, sākot ar nelielu privātmāju jumtiņu nomaiņas darbiem līdz pat lieliem daudzdzīvokļu namu rekonstrukcijas darbiem, ļauj mums šobrīd veikt komplicētus un apjomīgus vispārīgās celtniecības darbus.

SIA DUCTUS darbība tiek virzīta uz Klientu prasību un vēlmju apmierināšanu, rodot  individuālus konstruktīvus risinājumus katram Klientam.

SIA „DUCTUS” garantē:

  • Bezmaksas objektu apsekošanu un tāmēšanu;
  • Visi mūsu objekti ir apdrošināti. Civiltiesiskā apdrošināšana par summu 950 000 EUR;
  • Visiem izpildītajiem darbiem tiek nodrošinātas garantijas saistības, garantijas termiņš ir atkarīgs no izvēlētajiem materiāliem;
  • SIA “DUCTUS” saviem klientiem piedāvā garantijas servisu – katrs objekts 2 reizes garantijas laikā tiek apsekots;
  • Sertificētu celtniecības materiālu izmantošanu;
  • Izdevīgus apmaksas nosacījumus;
  • Individuālu pieeju katram Klientam.

Vēlot veiksmi un panākumus,
SIA "DUCTUS" kolektīvs