Apakškonstrukciju sistēmas

Ventilējamās fasādes apakškonstrukcija ir sarežģīta konstrukciju sistēma, kurai jāpiemīt pietiekamai nesošai spējai (tai jāspēj izturēt dekoratīvās apdares, siltinājuma un pašas svaru), jāatbilst visām normatīvajām prasībām (jābūt izturīgai pret koroziju, jānoslēpj sienu nelīdzenums, jāļauj ātri un viegli veikt montāžas darbus u.c.), tādēļ visi aprēķini un projektēšana tiek veikta, ievērojot ēkas visus raksturojošos datus – augstumu, izvietojumu, būvmateriālu veidu utt.

Apakškonstrukcijas sistēmas var iedalīt divās grupās – metāla profilu sistēmas (alumīnija, nerūsējošā tērauda) un koka karkasa konstrukcijas. Ieteicamākās savu īpašību dēļ ir alumīnija apakškonstrukcijas, jo tās mazāk veido aukstuma "tiltiņus" salīdzinājumā ar tērauda apakškonstrukcijām. Savukārt salīdzinot ar koka karkasu, alumīnija apakškonstrukcijas principā nedeformējas, un nepadodas temperatūras un mitruma svārstībām. Un tās ir ievērojami vieglākas par abām pārējām apakškonstrukciju sistēmām.

SIA "Ductus" materiālu paraugu telpā Jums ir iespēja iepazīties ar vēdināmās fasādes zemkonstrukcijas risinājumiem un dažādiem iespējamiem risinājumiem katram konkrētam gadījumam un objektam.